Odatv açıklıyor… İkiz kardeşlerin sırrı… Ne dediysek o

Nalan Güler

Usta sanatçı Metin Akpınar’ın yaşadığı evlilik dışı ilişkiden Duygu Nebioğlu isimli bir kızı olduğu ortaya çıktı. Nebioğlu’nun Akpınar’ın kızı olduğunu mahkeme tarafından da karara bağlandı. Bu haber gündemdeki sıcaklığını korurken Akpınar’ın ikinci bir kızı daha olduğunu Odatv öğrendi.

İKİNCİ KIZININ KİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Metin Akpınar’ın ikinci kızının ise Duygu Nebioğlu’nun ikiz kardeşi olduğu öğrenildi. Nebioğlu’yla birlikte ikizinin de usta sanatçı Metin Akpınar tarafından maddi destek gördüğünü, kardeşi Duygu Nebioğlu’nun ise sadece babalık davası açtığı ortaya çıktı. Akpınar’ın yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikizlerinin olduğu bilgisini ise 10 yıl önce öğrendiği ortaya çıktı. Bu süreç içerisinde Akpınar’ın iki kızına da yardım ettiği edindiğimiz bilgiler arasında.

İKİZİ DAVA AÇMADI

Akpınar’ın Nebioğlu’nu kızı olarak ilk etapta kabul ettiği ancak Nebioğlu’nun babasının mirasından faydalanmak istemesi üzerine anlaşmazlık çıktığı ve dava yoluna başvurduğu öğrenildi. Nebioğlu’nun ikiz kardeşi ise dava açmadı.

Duygu Nebioğlu, 82 yaşındaki usta sanatçı hakkında babalık davası Antalya’da görüldü. Gizlilik kararı bulunan davada DNA testlerini de değerlendiren mahkeme Nebioğlu’nun biyolojik babasının Akpınar olduğuna hükmetti.

YAŞADIKLARINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Nebioğlu, Instagram hesabından yayınladığı bir mesajla yaşadıklarını şu ifadelerle anlattı:

“Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya’da yaşama tutundum. Dünya’nın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim.

‘BİYOLOJİK AİLEMİN MERAKINA DÜŞTÜM’

Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm.

Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar’a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşısında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım.

‘AĞIR TRAVMALAR YAŞADIM’

Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygıdeğer avukatlarıma ulaştım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x