İlk Odatv yazmıştı… İnce de CHP’deki o grubun adını verdi

Memleket Partisi Lideri Muharrem İnce, Habertürk TV canlı yayınında Fatih Altaylı’ya açıklamalar yaptı.

İnce, CHP içerisindeki trolleri yöneten bir “ETO grubunun” olduğunu söyleyerek kendisine saldırılarda bulunulduğunu dile getirdi.

“ETO” adını ilk olarak Odatv yazarı Hürrem Elmasçı kaleme almış, o isimlerin “Enis Berberoğlu, Tuncay Özkan ve Okan Konuralp” olduğunu yazmıştı.

Bu isimlerin yönettiği trollere kızan İnce, CHP ile uzlaşmak için bu üç ismin kontrol altına alınmasını istediğini söyledi.

İnce programda özetle şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul il başkanımızı birisi arıyor. Kemal Bey’in iyi dostu. Genel başkanınızla görüşmek istiyorum demiş, olur dedim. Buyrun benimle görüşmek istiyormuşsunuz dedim. Çok üzülüyorum sizi buluşturayım dedi. Olur dedim, aradan 2 ay geçti. 2 kişi ofisime geldi. Bir uzlaşma yolu bulamaz mıyız dediler. Ben size zeytindalı uzatayım dedim. Şu trolleriniz var, üç kişi dedim. T’nin, E’nin, O’nun trolleri. Bu troller ikide bir de hakaret etmesinler dedim. CHP Genel Merkezi’nde birtakım insanlar oturuyor Muharrem İnce’yi kötülemek için. Sadece AK troller yok.

“AKŞENER CHP’Lİ TROLLERİN GAZABINA UĞRADI”

Ben AK Parti’den çok oy alıyorum. Kemal Bey alamıyor, ben alıyorum. Onlar da beni görüyor. Bugün CHP’de uçakta bir milletvekille yanyana oturduk, kendisine de söyledim ‘ayıp oluyor’ dedim. Eğer oturup konuşacaksak, ben size zeytindalı uzatayım dedim. Şu ‘sarayın adamı, AK Parti destekliyor’ iftiralarını atmayın dedim. AK Parti’ye gerek yok; CHP kendi evlatlarını yemekte çok mahir zaten. Sayın Akşener masada ‘kazanacak aday istiyorum’ dedi, masadan kalktı. Aynı mahfiller Meral Akşener’e neler söylemediler. CHP Genel Merkezi’ndeki trollerin gazabına uğradı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir