Filenin Sultanları’nın Savunma Bakanı Gizem Örge’nin Rakiplerine Sunduğu Teklif Beğenildiği Kadar Eleştirildi

Filenin Sultanları’nın savunma bakanı lakaplı liberosu Gizem Örge, sosyal medyada yapılan paylaşımı alıntılayarak güldürdü. Son iki turnuvayı kazarak dünya bir numarasına yükselmesiyle birlikte 22 maçtır mağlubiyet yüzü görmeyen Filenin Sultanlarının rakiplerine kurduğu psikolojik baskıya ve Gizem Örge’nin beğenildiği kadar eleştirildiği paylaşımına birlikte bakalım.

Filenin Sultanları ile birlikte 2 kupa kazanarak altın koleksiyonuna milli takım başarılarını da ekleyen “Savunma Bakanı” Gizem Örge, sporculuk kariyerinin zirvesini yaşıyor.

30 yaşındaki Gizem Örge, rakiplerine 22 maçtır galibiyet yüzü göstermeyen takımımızın değişmez bir parçası durumunda.

Daniele Santarelli ile birlikte Filenin Sultanları’nın vazgeçilmez parçası olan Gizem Örge, rakiplerinin gözünü korkutmaya devam ediyor.

Son olarak Paris Olimpiyatları’na gitmeyi hak kazanan Filenin Sultanları’nın dominasyonunu anlatan bir paylaşımı alıntılayan Gizem Örge’nin paylaşımı çok konuşuldu.

Volleyball World ve European Volleyball hesaplarını etiketleyen Gizem Örge, “Filenin Sultanları artık maça çıkmasın, Moğollar gibi elçi gönderip teslim olmalarını istesin.” paylaşımını alıntıladı.

Gizem Örge’nin alıntısı hem beğenildi hem de eleştirildi.

Bazıları buna sadece şaka derken, kimileri ise yanlış buldu.

Gelen yorumlar şöyleydi?

?

?

?

?

Siz Gizem Örge’nin paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x